Profesyonel ve hepsi bir arada ofis otomatik çözümünü uygun fiyatlarla sunmak için sürekli çalışıyoruz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wifor International Trade Co., Limited

iyi kalite Flip Up Soketler satış için
iyi kalite Flip Up Soketler satış için
Sizinle çalışmak çok zevkli, temasa devam edeceğiz, teşekkür ederim! !

—— Said Shokati

Teşekkürler, çok yardımcı oldun. Sipariş vermek için gömlekle geri dönmeliyim, sen hiç whit ile uğraştığım en iyilerden birisin.

—— Felipe Salagdo

Ben sohbet şimdi

Wifor International Trade Co., Limited

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited
Örnek Oda 1 Örnek Oda 2 Örnek Oda 3 Üretim hattı Üretimi Kontrol Et ve Test Et Üretimi Kontrol Et ve Test Et Giden Kutusu Yapma 1 Giden Kutusu 2'yi Yapma Giden Kutusu Bitir ve Boyama İçin Bekle

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : WIFOR
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 1000-2000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%
WIFOR ULUSLARARASI ELEKTRİK CO. Ar-Ge, üretim, satış ve ihracat ticaretini entegre eden profesyonel bir mobilya priz işletmesidir! Yenilik, yüksek teknoloji ürünü geliştirme ve sıkı kalite standartlarına önem veren firmalar.
Ana kapsam: masaüstü soketi; elektrikli ve elektrikli ürünlerin işlenmesi; priz; elektriksel ve elektriksel tasarım; masaüstü soketi; priz; soket çekin; zemin / duvar prizi; kaldırıcı; soket çevirin; soket kaldırma; ekran soketi; otel soketi; , profesyonel düzeyde ve olgun teknoloji ile. Şirket, her zaman "önce kalite, itibar ilk" amacına bağlı kalacaktır, bilimsel yönetim yöntemleri, güçlü teknik gücü ile, reformu, inovasyon mekanizmasını derinleştirmeye devam edecek, pazara adapte, kapsamlı gelişme, hayatın her kesiminden gelen arkadaşlar kabul edecek. ziyaret etmek, rehberlik ve iş görüşmeleri yapmak.
Ürünlerimiz Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Güneydoğu Asya, vb. Gibi onlarca ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir. Şirketimizin sürekli büyümesiyle, şirketimiz 2014 yılında Hong Kong'da bir ofis kurmuştur.
Mükemmel yönetim ekibimiz, zengin üretim tecrübemiz, mükemmel kalite yönetim sistemimiz var ve PSE, UL, CE, ROHS ve diğer sertifikaları aldık. Kalite güvencesi ve samimi hizmet amacına bağlı kalarak, müşterilerimize kaliteli ve güvenli ürünler sunuyoruz!
Profesyonel ve bütünsel birleşik ofis otomasyonu çözümlerini uygun bir fiyatla sunmayı taahhüt ediyoruz. Yüksek kaliteli insan kaynağına ve teknolojisine güveniyoruz; müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleriz; mümkün olduğu kadar değer yaratmakta ısrar ediyoruz.

İletişim bilgileri
Wifor International Trade Co., Limited

İlgili kişi: Ms. Janet Jiang

Tel: 86--13728226795-15625856816

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)