Profesyonel ve hepsi bir arada ofis otomatik çözümünü uygun fiyatlarla sunmak için sürekli çalışıyoruz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMasa Dağı Güç Şeridi

15A Masaüstü Güç Şeridi, Aşırı Yük Koruması Avrupa 8AC3USB Çift Taraflı USB Soketi

iyi kalite Flip Up Soketler satış için
iyi kalite Flip Up Soketler satış için
Sizinle çalışmak çok zevkli, temasa devam edeceğiz, teşekkür ederim! !

—— Said Shokati

Teşekkürler, çok yardımcı oldun. Sipariş vermek için gömlekle geri dönmeliyim, sen hiç whit ile uğraştığım en iyilerden birisin.

—— Felipe Salagdo

Ben sohbet şimdi

15A Masaüstü Güç Şeridi, Aşırı Yük Koruması Avrupa 8AC3USB Çift Taraflı USB Soketi

Çin 15A Masaüstü Güç Şeridi, Aşırı Yük Koruması Avrupa 8AC3USB Çift Taraflı USB Soketi Tedarikçi
15A Masaüstü Güç Şeridi, Aşırı Yük Koruması Avrupa 8AC3USB Çift Taraflı USB Soketi Tedarikçi 15A Masaüstü Güç Şeridi, Aşırı Yük Koruması Avrupa 8AC3USB Çift Taraflı USB Soketi Tedarikçi 15A Masaüstü Güç Şeridi, Aşırı Yük Koruması Avrupa 8AC3USB Çift Taraflı USB Soketi Tedarikçi 15A Masaüstü Güç Şeridi, Aşırı Yük Koruması Avrupa 8AC3USB Çift Taraflı USB Soketi Tedarikçi 15A Masaüstü Güç Şeridi, Aşırı Yük Koruması Avrupa 8AC3USB Çift Taraflı USB Soketi Tedarikçi

Büyük resim :  15A Masaüstü Güç Şeridi, Aşırı Yük Koruması Avrupa 8AC3USB Çift Taraflı USB Soketi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: WIFOR
Sertifika: CE、UL
Model numarası: WF-PC38-A

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100pcs
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: Numune için 5-7 gün; seri ürün için 15-25 gün
Yetenek temini: 150000
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Adı: USB çok fonksiyonlu soket Özel işleme: Evet
Anma: 15A Anma gerilimi: 125V
Nominal Güç: 50 / 60HZ 、 1875W Ortam sıcaklığı: 40 (° C)
Konut malzeme: VO sınıfı yangın geciktirici kabuk İletken malzeme: yüksek hassasiyetli fosforlu bronz entegre kalıplama
Ürün Belgelendirme: FCC ETL Seviye 6 Enerji Verimliliği
Vurgulamak:

masa prizi

,

monte edilebilir güç şeridi

Akıllı kimlik USB çok fonksiyonlu akıllı soket ile c Tipi Amerikan akıllı fiş

Yeni devrim
Yeni teknoloji akıllı USB yıldırım hızlı şarj akıllı fiş
Yüksek kaliteli malzemeler seçin, tüm ana bileşenleri kişiselleştirin, yapıyı optimize edin, aynı özellikteki patch panel alanından% 50 daha küçük hale getirin ve 3 güvenlik garantisine sahip olun. Tüp temiz, narin ve kompakt olduğundan, artık sadece masanın altına gizlenebilecek bir araç değil, masaüstünüzde bir süsdür. Bir yama panelinin evrimi dünyayı sarsacak hale getiremez, ancak hayatı daha iyi hale getirebilir.

Ürün Özellikleri


3 USB şarj portu: Toplam akım 3.6A, tek port 2.4A hızlı şarjı destekler, BC1.2 şarj protokolünü destekler (akıllı şarj)


Bakır sac: Fosforlu bronz malzeme, alaşımlı bakır, iyi elektriksel iletkenlik, ısınması kolay değil, güvenlik ve elastikiyet sağlar.


Güç kablosu: 1,8 metre, fişe entegre, güvenli ve emniyetli


Elektrik fişi: UL sertifikası


Kaymaz paspas

Detaylar:

Model numarası WF-PC38-A
ADI USB çok fonksiyonlu soket
Renk siyah beyaz
Maksimum akım 10 A
Max.Voltage 110V
Anma gücü 1875W
Malzeme bileşimi VO sınıfı yangın geciktirici kabuk
Kablo uzunluğu 1,8 metre
Ürün boyutu L290 * W55 * H30mm
Paket boyutu L375 * 73 * H34mm (Kutu)
Güç göstergesi LED ışıklar
Güç kablosu bakır çekirdek 14,18AWG isteğe bağlı
Ürün ağırlığı 0.58kg
Özellikler ulusal standart, İngiliz standardı, Avrupa standardı, ABD düzenlemeleri
2 USB +2 Tip-c Toplam çıkış 2.6A, tek port 2.4A hızlı şarj desteği, BC1.2 şarj protokolünü destekler (akıllı hızlı şarj)
Destek OEM / ODM


Özellikler:
1. Bu soketler ürettiğimiz çeşitli fonksiyon tuşlarından oluşur. Proje veya operasyon yerine göre özelleştirilebilir.

2. ABS yanmaz malzeme, çeşitli renklerde mevcuttur. Diğer renkler de özelleştirilebilir.
3. Ürünün uzunluğu ihtiyaçlarınıza bağlıdır.
4. Bu ürünü yüklemek için çok uygundur. Onları masaüstünüzün her köşesine sabit bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Taşıdıktan sonra kullanımı etkilemez.
5. Bu ürün çıkmak kolaydır. Deliği açmaya gerek yok. Ürünler ve ürünler doğrudan otellerde ve özel evlerde satın alınabilir ve kullanılabilir.

6. Masaüstü elektrik prizi ve USB şarj cihazı, masaüstünüze anında ve rahat AC güç ve USB şarj yardımı ekleyecektir.

7. Dizüstü bilgisayarınızı, tabletinizi, telefonunuzu veya başka bir mobil bilgi işlem cihazını istediğiniz zaman, masanızda, bir toplantı odasında veya güce ihtiyaç duyduğunuz diğer bir yerde şarj edin.

Nitelikli şerit
Bir fiş seçerken, en önemli şey güvenlik performansının sekiz açıdan daha iyi olmasıdır.
İlk olarak, malzeme. Yüksek kaliteli panelde kullanılan malzemeler alev geciktirici, yalıtım, darbe dayanımı ve nem direncinde mükemmeldir. Malzeme güçlü bir stabiliteye sahiptir ve rengini değiştirmek kolay değildir. Yüksek kaliteli geçme soket için seçilen malzeme, iyi elektriksel iletkenliği, iyi esnekliği ve uzun hizmet ömrü olan fosfor bronzdur.
İkincisi, görünüm. Yüzey pürüzsüz ve pürüzsüz, renk homojen ve doku genel olarak iyi. Ayrıca, paneldeki marka logosu açık ve dolu olmalı ve yüzeyde çapak olmamalıdır.
Üçüncüsü, iç yapı. Ortak fiş kaynaklı bir yapıdır ve daha gelişmiş olan tek parça bir çekirdek yapıdır.
Alt kaynaklı, üst tek parça çekirdekli
Alt kaynaklı, üst tek parça çekirdekli
Dördüncü, hisset. Anahtarı deneyin, iyi düğme yayı orta derecede yumuşak ve esnektir, esnekliği mükemmeldir ve açılış ve kapanmanın dönüşü daha güçlüdür. Basma düğmesinin ortada belirli bir konumda durduğu bir durum oluşmaz ve ciddi bir yangın tehlikesi oluşturur. Ayrıca, bir sıra fiş için de kullanılabilir ve yüksek kaliteli ürünler, çok miktarda bakır-gümüş metalden dolayı hafif bir his vermez.
Beşinci, üretim süreci. Fiş anahtarına, özellikle de renkli anahtar paneline sıkça dokunulur. Kalifiye olmayan inferior ürün seçilirse, uzun bir süre sonra kaybolur ve kaybolur. UV dayanımı olan ve bir çerçeveyle boyanmış malzemeler kullanan bir anahtar seçerseniz, renk uzun bir süre sonra bile hiç değişmez.
Altıncı olarak, anahtar panelinin insanlaştırılmış tasarımı, tek bir yeşil floresandan çeşitli renklere kadar en geleneksel floresan boya gece göstergesinde bile bir gece ışığına sahiptir. Güç aydınlatma gece endikasyonlarının bir başka yoludur ve daha uzun ömür, daha düşük ısı oranı ve daha yumuşak ışık sağlamak için neon lambayı LED ışıkla değiştirmektir.
Yedi, paketleme ve talimatlar. Marka ürünler tüketici memnuniyetine büyük önem veriyor; bu nedenle ürün ambalajlama ve el kitaplarındaki efor kalifiye olmayan marka ürünlerden farklı. İthal edilen markalara Çince kılavuzlar eşlik etmelidir. Ürün adı, marka, teknik göstergeler vb. Kurulumdan güvenlik önlemlerine kadar açık bir şekilde işaretlenmiştir. Bir fiş seçerken dikkat edilmesi gerekenler bunlar.
Sekiz, yer hakkında. Üç fiş satın almak en iyisidir, iki fiş normal üreticiler tarafından üretilmez. Bazı fişlerin topraklama prizi vardır, bazıları ise güvenli değildir.
Dokuz, güç. Genellikle, fişin gücü 2500w ve güç 4000w'tır. Satın almadan önce onaylanması ve ne tür bir güce ihtiyaç duyulduğunun belirtilmesi gerekir. Güç sınırını aşmayın.
X. Güvenlik sertifikası. Nitelikli anahtar ürünleri ulusal olarak onaylanmış ve uluslararası endüstri standartlarına uygun olmalıdır. Bazı uluslararası markalar, ürünün içinde, ambalajında ​​veya talimatlarda belirtilen diğer ulusal ve uluslararası güvenlik sertifikalarını da almışlardır.

Patch panel nasıl doğru kullanılır?


1. Priz veya fişi anormal veya eskimiş olduğunda değiştirin.


2. Güç kablosunu kullanım için doğrudan sokete yerleştirin.


3. Fişin boyutunu ve şeklini asla değiştirmeyin. Bu, fiş ve priz arasında zayıf temas, ev cihazında hasar, fiş ve prizler ve hatta yangına neden olabilir.


4. Fişi çekerken elektrik kablosunu parçalamayın. Bu, güç kablosu ile fiş arasındaki bağlantıyı kesmeyi kolaylaştırarak kısa devre veya elektrik kaçağına neden olarak yangına ve elektrik çarpmasına neden olur.


5. Yeni bir ulusal standart soket aldığınızdan ve devlet tarafından yasaklanmış evrensel bir delik soketi satın almadığınızdan emin olun. Yeni GB soketinin üç faz jakı iki faz jakından ayrılır ve beş deliğe sahiptir; evrensel soketin üç faz jakı iki faz jakıyla birleştirilir ve üç delik bulunur.


6. "Küçük atlı arabalardan" kaçının. Güç şeridi nominal bir akıma sahiptir ve aşırı yüklenemez. Aksi halde soket ısınır, cihaza zarar verir ve hatta yangına neden olur. Özellikle, klimalar ve mikrodalga fırınlar gibi yüksek güçlü ev aletlerini küçük nominal akımlı prizlere takmayın.


İletişim bilgileri
Wifor International Trade Co., Limited

İlgili kişi: Janet Jiang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)